OldanyGroup s.r.o.

OldanyGroup s.r.o. je česká společnost založená v roce 2005. Již od počátku se zabýváme moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty jsme silným partnerem ve virtualizaci na produktech VMware, komplexní správě systémů Windows a Linux, správě Cisco sítí a poradenství v těchto oblastech. Obstaráváme komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. Rozvíjíme naší odbornost tak, abychom mohli nabídnout ucelená řešení, která budou efektivně pokrývat potřeby našich klientů.

V oblasti ICT se zabýváme zejména následujícími službami:

  • Virtualizace – komplexní řešení virtuální infrastruktury na produktech VMware se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu. OldanyGroup je Solution Provider a Service Provider partner společnosti VMware.
  • Komplexní správa systémů a počítačových sítí - kontinuální správa počítačových systémů a sítí klientů, vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů.
  • Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom: nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální infrastruktura.

Cloud computing je oblast, o kterou máme dlouhodobý zájem, vzděláváme se v ní a máme i svůj vlastní výzkum a vývoj, abychom mohli nabízet nadstandardní služby a neustále je zdokonalovat a vylaďovat s ohledem na vývoj technologie a potřeby klientů.

Naším cílem je poskytovat kvalitní a profesionální služby, které našim klientům umožní rozvíjet jejich podnikání bez starostí o ICT prostředky. Snažíme se dosáhnout maximální efektivity při využívání počítačových systémů a zajistit jejich bezproblémový a nepřetržitý provoz.

Usilujeme o to, abychom pro všechny naše klienty byli preferovaný, odborný, spolehlivý, silný a dobře komunikující partner.

Partner, který svými nápady, zkušenostmi a odborností dokáže poskytnout své služby na nejvyšší možné úrovni a přinést tak svým klientům řešení, která budou spolehlivá a funkční.

Více informací na www.oldanygroup.cz.